Vyhledat

Babelsberg Film Park

Aktualizováno: 27. 2.Filmový park Babelsberg, který se nachází ve stejnojmenném moderním mediálním městě v Postupimi, hlavním městě spolkové země Braniborsko, nabízí návštěvníkům pohled do zákulisí filmového průmyslu.


Jak fungují kaskadérské kousky? Co obnáší práce vizážisty? Jak je Sandman přiveden k životu na obrazovce? Babelsberg Film Park odhalí zvědavým návštěvníkům všechny triky používané ve filmovém průmyslu. Návštěvníci parku se mohou dokonce zapojit do programu tím, že představí předpověď počasí. Filmoví profesionálové jsou připraveni poradit a ukázat, jak se to skutečně dělá. Je toho hodně, co zabaví i nejmladší návštěvníky, včetně perníkové chaloupky od Jeníčka a Mařenky, hřiště v džungli, sklářského studia Rádia Teddy a projížďky na lodi v Panamě. Děti i dospělí si v Janosch's Dreamland přijdou na své.


Webová stránka: www.filmpark-babelsberg.de


Spolková země: Braniborsko

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Objevte Německo, prázdninovou destinaci

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Německá muzea nastavila laťku vysoko. Nabízejí rozmanitostí témat, jedinečné koncepty i mezinárodně uznávanými kolekce.

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

25 000 hradů, paláců a zámků svědčí o historii Německa: od nádherných, dokonale zachovaných památek až po zničené připomínky bývalé slávy.

Legoland © Turistika.cz

Legoland © Turistika.cz

Německo je odborníkem na jeden z nejlepších způsobů, jak si užít zábavu. Přesvědčit se o tom můžete ve více než 100 zábavních parcích. 

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Travel blog Německo na Turistika.cz

Nejnovější články z Travel blogu