Vyhledat

Bayern Park Leisure Paradise

Aktualizováno: 27. 2.Bayern Park Leisure Paradise v Reisbachu, který se nachází mezi bavorskými lázeňskými středisky Bad Füssing, Bad Griesbach a Bad Birnbach, slibuje hodiny zábavy pro celou rodinu bez ohledu na počasí s více než 80 atrakcemi, ze kterých si můžete vybrat.


Naskočte na palubu Bayern Park Express a prohlédněte si asi 80 nabízených atrakcí, včetně tobogánu, horské dráhy „Freischütz“, která zrychlí až 80 km/h a vzrušení „Duell der Adler“. jízda. Žabí kyvadlo a strmá skluzavka jsou dvě další rychlé atrakce, které jsou vhodné pro milovníky vzrušení, zatímco mladší návštěvníci si jistě zahrají na labutím kolotoči a na projížďce prasátkem. Kdo si potřebuje odpočinout od všeho dění, může obdivovat miniaturní model zámku Neuschwanstein v zadní části parku, projet se kolem jezera na kolesovém parníku nebo navštívit pravý barokní kostel u statku.


Webová stránka: www.bayern-park.de/en


Spolková země: Bavorsko

48 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Objevte Německo, prázdninovou destinaci

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Německá muzea nastavila laťku vysoko. Nabízejí rozmanitostí témat, jedinečné koncepty i mezinárodně uznávanými kolekce.

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

25 000 hradů, paláců a zámků svědčí o historii Německa: od nádherných, dokonale zachovaných památek až po zničené připomínky bývalé slávy.

Legoland © Turistika.cz

Legoland © Turistika.cz

Německo je odborníkem na jeden z nejlepších způsobů, jak si užít zábavu. Přesvědčit se o tom můžete ve více než 100 zábavních parcích. 

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Travel blog Německo na Turistika.cz

Nejnovější články z Travel blogu