Vyhledat

Fort Fun Adventure Park

Aktualizováno: 27. 2.


Vítejte na Divokém západě v regionu Sauerland! Zážitkový park Fort Fun má pro začínající kovboje připraveny všechny druhy zábavy, včetně nejdelší letní sáňkařské dráhy v Evropě, závěsného létání a raftingu na divoké vodě.


Zážitkový park o rozloze 75 hektarů je domovem přibližně 40 atrakce a atrakcí, od tradičních až po ultramoderní, stejně jako vzrušující show a všechny druhy zážitků z Divokého západu. Návštěvníci si mohou užít projížďky na koni krajinou a dobrodružství na lezeckých stěnách, zatímco kluzák "Wild Eagle" je nutností pro všechny milovníky adrenalinu, který letí 700 metrů ze strmého svahu rychlostí 80 km/h. Mokrá a divoká dobrodružství přicházejí v podobě raftingu na divoké vodě na Rio Grande a dobrodružných jízd na 480 metrů dlouhé divoké řece. Naštěstí je po všem tom vzrušení spousta stanic s občerstvením, kde můžete natankovat.


Webová stránka: www.fortfun.de


Spolková země: Severní Porýní-Vestfálsko

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Objevte Německo, prázdninovou destinaci

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Německá muzea nastavila laťku vysoko. Nabízejí rozmanitostí témat, jedinečné koncepty i mezinárodně uznávanými kolekce.

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

25 000 hradů, paláců a zámků svědčí o historii Německa: od nádherných, dokonale zachovaných památek až po zničené připomínky bývalé slávy.

Legoland © Turistika.cz

Legoland © Turistika.cz

Německo je odborníkem na jeden z nejlepších způsobů, jak si užít zábavu. Přesvědčit se o tom můžete ve více než 100 zábavních parcích. 

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Travel blog Německo na Turistika.cz

Nejnovější články z Travel blogu