Vyhledat

Geiselwind Adventure Park

Aktualizováno: 27. 2.Zážitkový park Geiselwind se nachází na výhodném místě u dálnice A3 mezi Würzburgem a Norimberkem a nabízí spoustu zábavy a zábavy rodinám s dětmi ve věku od čtyř let na ploše o rozloze více než 400 000 metrů čtverečních.


Věž „Top of the World“, největší přenosná vyhlídková věž na světě, je vysoká 95 metrů a je vidět na míle daleko. Rychlá jízda „Věž strachu“ také nabízí panoramatické výhledy, které hledače vzrušení vynesou pěkně a pomalu nahoru, než se vrhnou na zem volným pádem. Jaký lepší způsob, jak na to navázat, než jízdou na „Bumerangu“ – jediné německé horské dráze, která jezdí vpřed a vzad rychlostí kolem 75 km/h? A pokud by to stále nestačilo adrenalinu, je k vyzkoušení celkem více než 100 jízd a atrakcí. Méně odvážní návštěvníci mohou dát přednost návštěvě přírodního parku nebo některé z mnoha show.


Webová stránka: www.freizeitlandgeiselwind.de


Spolková země: Bavorsko


Zážitky z návštěvy na Turistika.cz:

18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Objevte Německo, prázdninovou destinaci

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Německá muzea nastavila laťku vysoko. Nabízejí rozmanitostí témat, jedinečné koncepty i mezinárodně uznávanými kolekce.

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

25 000 hradů, paláců a zámků svědčí o historii Německa: od nádherných, dokonale zachovaných památek až po zničené připomínky bývalé slávy.

Legoland © Turistika.cz

Legoland © Turistika.cz

Německo je odborníkem na jeden z nejlepších způsobů, jak si užít zábavu. Přesvědčit se o tom můžete ve více než 100 zábavních parcích. 

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Travel blog Německo na Turistika.cz

Nejnovější články z Travel blogu