Vyhledat

Hansa-Park Resort, Sierksdorf

Aktualizováno: 27. 2.


Návštěva vícenásobně oceněného Hansa-Parku v Sierksdorfu v Lübeckém zálivu se stala nutností pro většinu rekreantů ubytovaných na pobřeží Baltského moře. Resort je jediným přímořským zábavním parkem v celém Německu.


Jedinečný mix přírody, parku, oceněných jízd a spojení s místní historií je to, co dělá Hansa-Park tak výjimečným. V zábavním parku ožívají mýty a legendy z dob Hanzovní ligy v Evropě.

Více než 125 úžasných atrakcí (včetně 35 jízd) pokrývá celé spektrum od chladu po vzrušení spolu s láskyplně navrženými tematickými oblastmi a velkolepými živými vystoupeními, které kousají nehty. Je toho dost, aby se tu zabavila celá rodina na celé dny! Návštěvníci, kteří chtějí zůstat přes noc, se mohou ubytovat v propojených prázdninových domech Hansa-Park Resort, aby si ušetřili dlouhé cesty tam a zpět.


Webová stránka: www.hansapark.de


Spolková země: Šlesvicko-Holštýnsko

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Objevte Německo, prázdninovou destinaci

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Německá muzea nastavila laťku vysoko. Nabízejí rozmanitostí témat, jedinečné koncepty i mezinárodně uznávanými kolekce.

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

25 000 hradů, paláců a zámků svědčí o historii Německa: od nádherných, dokonale zachovaných památek až po zničené připomínky bývalé slávy.

Legoland © Turistika.cz

Legoland © Turistika.cz

Německo je odborníkem na jeden z nejlepších způsobů, jak si užít zábavu. Přesvědčit se o tom můžete ve více než 100 zábavních parcích. 

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Travel blog Německo na Turistika.cz

Nejnovější články z Travel blogu