Vyhledat

Plohn Theme Park

Aktualizováno: 27. 2.


Zábavní park Plohn vhodný pro děti je domovem více než 80 atrakcí rozmístěných v různých tematických oblastech. Návštěvníci se mohou podívat na rodeo v Divokém západě, dračí houpačku v Japonské zahradě a tobogán.


Projížďka na raftu Dinolandem vás zavede zpět do pravěku, kde se na okraji vody objevují děsivě realistickí draci, krokodýli a dinosauři v životní velikosti. Sopka může také nečekaně vybuchnout a návštěvníci ještě více vyskočit!

Pohádky bratří Grimmů ožívají v kouzelném Pohádkovém lese. Jeníček a Mařenka, Kocour v botách, Sněhurka, Šípková Růženka, Mrázek a další oblíbené pohádkové postavičky vyprávějí příběhy dávno minulé.

"Dynamite" pak vrací věci přímo do moderní doby. První velký německý naběrák, který byl otevřen v roce 2019, dosahuje výšky 40 metrů na vzdálenost 500 metrů se smyčkami, šroubovicí a zákrutami.


Webová stránka: www.freizeitpark-plohn.de/en


Spolková země: Sasko

32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Objevte Německo, prázdninovou destinaci

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Bonn: art museum ©DZT (Francesco Carovillano)

Německá muzea nastavila laťku vysoko. Nabízejí rozmanitostí témat, jedinečné koncepty i mezinárodně uznávanými kolekce.

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

Moritzburg Palace ©DZT (Francesco Carovillano)

25 000 hradů, paláců a zámků svědčí o historii Německa: od nádherných, dokonale zachovaných památek až po zničené připomínky bývalé slávy.

Legoland © Turistika.cz

Legoland © Turistika.cz

Německo je odborníkem na jeden z nejlepších způsobů, jak si užít zábavu. Přesvědčit se o tom můžete ve více než 100 zábavních parcích. 

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Travel blog Německo na Turistika.cz

Nejnovější články z Travel blogu