Koeln_Rheinufer_mit_Koelner_Dom.jpg

Severní Porýní-Vestfálsko

Cologne: Rhine embankment and Cologne Cathedral ©DZT (Francesco Carovillano)

Německo2022   >   Města a destinace  >  Severní Porýní-Vestfálsko

Severní Porýní-Vestfálsko

Ludwig van Beethoven, Heinrich Heine a Joseph Beuys - německý region s největším počtem obyvatel přinesl mnoho vlivných umělců a je považován za jeden z hlavních evropských kulturních regionů. Bezpočet muzeí, divadel, orchestrů, koncertních síní, muzikálů a akcí každoročně přiláká několik milionů návštěvníků. Mezi největší kulturní atrakce patří pět památek světového dědictví UNESCO: kolínská katedrála, katedrála v Cáchách, hrady Augustusburg a Falkenlust v Brühlu, knížecí opatství Corvey a průmyslový komplex uhelného dolu Zollverein v Essenu. Kolínský podpis je ve skutečnosti nejnavštěvovanější atrakcí v celém Německu.

mapa nemeckoseverni poryni.png

Více o spolkové zemi     

Počasí Severní Porýní

Inspirace a aktivity

Ubytování 

Rekreační pronájmy Severní Porýní-Vestfálsko

Objevte výběr z 5 000 prázdninových pronájmů v Severním Porýní-Vestfálsku, DE, které jsou ideální pro vaši cestu. Ať už cestujete s přáteli, rodinou nebo dokonce s domácími mazlíčky, prázdninové domy Vrbo mají to nejlepší vybavení pro setkání s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží, včetně bazénů a WiFi. 

 

Ceny začínají na 52 dolarech za noc a byty a domy jsou oblíbené možnosti pobytu v Severním Porýní-Vestfálsku. Ať tak či onak, najdete pronájem pro potřeby každého.

logo-turistika_2017.2_w_284 (2).png

Databáze zážitků a zkušeností, výletů i zajímavých míst od turistů a cestovatelů

Německo: 2 382 příspěvků

Severní Porýní-Vestfálsko, tipy a zkušenosti  turistů: 64 příspěvků 

nove logo dzt.jpg